Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

ŠIAULIŲ MIESTO IR RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA

NETEISĖTI VEIKSMAI VIRTUALIOJE ERDVĖJE NELIKS NEPASTEBĖTI! UŽ JUOS TEKS ATSAKYTI

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)

Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)

Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje
„Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Mokinių dėmesiui! „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“

Dėl koronaviruso namie likusiems vaikams LRT TELEVIZIJA rengia naują laidą „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“.

LRT TELEVIZIJA, reaguodama į tai, kad dėl koronaviruso rizikos uždaromos šalies švietimo įstaigos ir mokyklose nebevyks pamokos vaikams, keičia programų tinklelį ir nuo pirmadienio, kovo 16 d., pradeda transliuoti specialų LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ projektą „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ - darbo dienomis nuo 13 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Daugiau skaityti ČIA.