Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

ŠIAULIŲ MIESTO IR RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA

NETEISĖTI VEIKSMAI VIRTUALIOJE ERDVĖJE NELIKS NEPASTEBĖTI! UŽ JUOS TEKS ATSAKYTI

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)

Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)

Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje
„Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Saugus eismas

Kuršėnų Daugėlių pagrindinėje mokykloje ypač didelis dėmesys skiriamas mokinių saugumui.

Viena svarbiausių sričių yra mokinių saugus eismas. Saugiai ateiti į mokyklą ir iš jos sugrįžti mokomi visi pradinukai, didžiausias dėmesys, aišku, skiriamas pirmokėliams. Mokykla bendradarbiauja su Kuršėnų nuovados policijos darbuotojais, dažnai mums talkina ir Šiaulių rajono Kelių policijos patruliai. Kiekvieną rudenį visiems moksleiviams ir jų tėveliams primename, kaip reikia prisegti atšvaitus, raginame juos nešioti tamsiu paros metu. Mokykloje kasmet vyksta tarpklasinės Šviesoforo varžybos, įvairūs konkursai saugaus eismo tema. Mokyklos pradinukai daugelio rajoninių ir regioninių Šviesoforo varžybų nugalėtojai.

Saugaus eismo veikla  mokykloje atsispindi  ČIA.

VIENĄ DIENĄ BE SAVO AUTOMOBILIO

SAUGUS GATVĖS PERĖJIMAS

AKCIJA „DIENA BE AUTOMOBILIO“

AKCIJOJE „SAUGUS KELIAS Į MOKYKLĄ“

2013 m. mokyklos Šviesoforo būrelio nariai  pirmokė Eva Kažukolovaitė, antrokas Pijus Milašius, trečiokė Jonė Bagdanskytė, ketvirtokas Jonas Liutvinas rajoninėse ir Šiaulių regiono varžybose laimėjo pirmąsias vietas. Dalyvavo nacionalinėse  Šviesoforo varžybose Prienuose.

Mokykloje vyko tradicinės tarpklasinės Šviesoforo varžybos, kuriuose dalyvavo visi pradinukai. Varžybose mums talkino Kuršėnų policijos nuovados policijos pareigūnės.

Saugaus eismo būrelio nariai lankėsi Kuršėnų policijos nuovadoje.

Kasmet lapkričio mėnesį mokykloje vyksta Atšvaitų akcija visiems mokyklos mokiniams, tėveliams, mokyklos darbuotojams, mūsų mikrorajono  ,,Buratino“ ir Daugėlių lopšelių darželių paruošiamųjų grupių auklėtiniams. Primename, kaip reikia nešioti atšvaitus, dovanojame atšvaitus. Tikriname, ar tamsiuoju paros metu mokiniai nešioja atšvaitus.

MOKOME  teisingai užsidėti atšvaitus.

MOKOME saugiai elgtis su augintiniu gatvėje.

MOKYKLOS SAUGAUS EISMO ISTORIJA:

2012 m.  rajoninėse ,,šviesoforo” varžybose laimėta pirmoji vieta.

Pirmokas Pijus Milašius, Antrokė Jonė Bagdanskytė, Trečiokas Matas Cironka, Ketvirtokas Deividas Poškus.

ŠIAULIŲ REGIONO ,,ŠVIESOFORO” VARŽYBOSE LAIMĖTA  PIRMOJI  VIETA.

Pirmokas Mantas Liutvinas

Antrokė Jonė Bagdanskytė

Trečiokas Jonas Liutvinas

Ketvirtokas Deividas Poškus

Pirmokas Mantas Liutvinas, Antrokė Jonė Bagdanskytė, Trečiokas Matas Cironka, Ketvirtokas  Deividas Poškus dalyvavo  ,,Šviesoforo” varžybų nacionaliniame etape Radviliškyje ir parodė puikias saugaus eismo žinias ir praktinius įgūdžius.

Saugus eismas 2011 metais.

Saugus eismas 2010 metais.

,,Hansa saugaus eismo klasė“.

Saugus eismas 2009 metais.

akcijoje ,,Saugus kelias į mokyklą“