Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Mokinių išvykimas iš mokyklos

Mokiniui išvykstant mokytis į kitą ugdymo įstaigą, jo tėvai (globėjai, rūpintojai) pateikia prašymą mokyklos direktoriui, kuriame nurodo išvykimo laiką ir tolesnio vaiko ugdymosi įstaigą.

Išvykstantis mokinys grąžina mokyklai gautas mokymosi priemones, dokumentus, užpildo atsiskaitymo lapelį, jį pateikia klasės auklėtojui. Nutraukiama dvišalė mokymo  sutartis. Mokiniui įteikiamas mokymosi pasiekimų dokumentas, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos nustatyta tvarka.

Mokinio išvykimas iš mokyklos įteisinamas direktoriaus įsakymu, mokinys išregistruojamas iš mokinių registro ir elektroninio dienyno.