Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

ŠIAULIŲ MIESTO IR RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA

NETEISĖTI VEIKSMAI VIRTUALIOJE ERDVĖJE NELIKS NEPASTEBĖTI! UŽ JUOS TEKS ATSAKYTI

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)

Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)

Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje
„Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Tradicijos

MOKYKLOS BENDRUOMENĖS TRADICIJOS

Mūsų mokykla – kultūrinis Daugėlių mikrorajono centras. Mokykloje vyksta kultūros ir sporto renginiai, kuriuose dalyvauja ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir tėvai, seneliai, mikrorajono gyventojai.

Rudenį visą mokyklos bendruomenę suburia Rugsėjo 1-osios šventė bei spalvinga ir kasmet kitokia Mokytojo diena. Lapkritis mokykloje tradiciškai skelbiamas tolerancijos ir saugumo mėnesiu: originaliai paminima tolerancijos diena, organizuojama smagi akcija „Atšvaitai“. Žiema taip pat turtinga renginiais: bendruomenę į mokyklą sukviečia jaukus adventinis gerumo vakaras ir linksmi kalėdiniai renginiai. Meilę savo kraštui, savo kalbai ir kultūrai ugdo renginiai, skirti Lietuvos nepriklausomybei: bendruomenės tarmių vakaras, saviraiškos diena ir kt. Pavasarį visi laukia tradicinės Bendruomenės dienos mokykloje. Tai išskirtinė diena, kuriai visa bendruomenė ruošiasi ypatingai. Bendruomenės dieną netradicines pamokas veda buvę mokiniai ir mokytojai, vyksta mokinių ir mokytojų, tėvų ir senelių, kitų mikrorajono gyventojų tautodailės darbų paroda – turgelis, per pertraukas skamba mokinių dainos, šokdinami visi, kas užeina į mokyklą. Svečiai tradiciškai vaišinami mokytojų „firminiais“ pyragais.

Jau keletą metų mokyklos aplinką puošiame savo rankomis užaugintomis gėlėmis. 1–10 klasių mokiniai, dar už lango gulint sniegui, ima sėti, vėliau prižiūri ir puoselėja gėlių daigus savo klasėse ir kabinetuose. Gegužę organizuojama smagi ir prasminga akcija, kai skambant muzikai daugiau nei septyni šimtai daigų ( šalavijų, petunijų, gvaizdūnių, serenčių, saulėgrąžų...) pasodinami mokyklos gėlynuose.

Didžiuojamės savo gamtosauginės ir sportinės veiklos tradicijomis: mokykla eilę metų dalyvauja gamtosauginiuose projektuose, organizuoja viso mikrorajono gyventojams „Miško šventę“ bei kitus renginius, skatinančius sveiką gyvenseną, meilę savo aplinkai. Jau aštuonis kartus mūsų jaunieji gamtosaugininkai iškovojo mokyklai „Žaliąją vėliavą“.

Mokykla turi gilias sporto tradicijas, yra paruošusi ne vieną puikų sportininką. Jau 21 metai kiekvieną rudenį visus sukviečia „Olimpinio rudens“ šventė, o pavasarį 17 – tą kartą Daugėlių šeimas suburs tradicinė „Tai bent šeimynėlė“. Džiaugiamės, kad šiais metais mokykla vėl išrinkta ir apdovanota kaip SPORTIŠKIAUSIA LIETUVOS PAGRINDINĖ MOKYKLA.

Direktorės pavaduotoja ugdymui
Daiva Daujotienė